Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2005

KLASA 3 LOA – wychowawca : Maria Ciechońska

1. Dominikowska Sylwana
2. Dobosiewicz Ewelina
3. Gręda Robert
4. Grędzińska Joanna
5. Kocząb Agata
6. Krysik Aneta
7. Lipny Paweł
8. Lubowicki Andrzej
9. Łopata Iwona
10. Łopata Katarzyna
11. Olszewska Małgorzata
12. Rembowska Natalia
13. Rynkiewicz Dorota
14. Szczapa Agata
15. Szczęsna Katarzyna
16. Szymańska Luiza
17. Tomczak Edyta
18. Wałaszek Paweł
19. Wardak Magda
20. Widłak Judyta
21. Wiśniewska Anna
22. Zachaj Aleksandra
23. Milczarek Paulina





KLASA 3 LP – wychowawca : Ewa Trosińska

1. Banaszek Kamil
2. Dąbrowska Magdalena
3. Drewnowski Paweł
4. Fedorczyk Bartosz
5. Hubert Edyta
6. Jędrasik Paweł
7. Jędruczek Łukasz
8. Kicler Marcin
9. Kosowski Łukasz
10. Kowalczyk Rafał
11. Ładno Kamil
12. Marik Magda
13. Marchewka Paweł
14. Markuszewski Cezariusz
15. Ojdana Łukasz
16. Pietrak Marcin
17. Rudkowski Patryk
18. Rosa Kamil
19. Rytel Anna
20. Rzymska Agnieszka
21. Stańczak Kinga
22. Świdwa Aneta
23. Urbańska Urszula
24. Wąsowski Michał
25. Wiechowski Mateusz





KLASA 3 EZ (elektryk-szkoła zasadnicza) -
wychowawca : Wiesław Borawski


1. Borowski Maciej
2. Chludziński Rafał
3. Florczak Piotr
4. Gawiński Radosław
5. Jaworski Hubert
6. Ulejczyk Adam
7. Kapała Przemysław
8. Kielak Łukasz
9. Malinowski Rafał
10. Marcinkiewicz Przemysław
11. Miszczuk Arkadiusz
12. Molski Patryk
13. Piaszczyński Artur
14. Tlaga Robert
15. Tryniszewski Grzegorz
16. Zagórski Andrzej
17. Osiński Sławomir
18. Sapierzyński Piotr





KLASA 5 EL – wychowawca : Regina Grotkowska

1. Anaszewski Sebastian
2. Bałek Jarosław
3. Błocki Łukasz
4. Ciechanowicz Paweł
5. Galas Paweł
6. Getka Grzegorz
7. Jurczuk Paweł
8. Kamiński Marcin
9. Kindeusz Artur
10. Kołak Adam
11. Kopyść Sławomir
12. Kowalski Piotr
13. Krysik Mariusz
14. Kurek Łukasz
15. Lewandowski Łukasz
16. Łuczyk Daniel
17. Matusik Dariusz
18. Niewiarowski Łukasz
19. Nocoń Daniel
20. Pietras Kamil
21. Stępień Bogdan
22. Stępień Jarosław
23. Szmurło Łukasz
24. Stańczak Albert
25. Więch Tomasz
26. Wojdyna Artur
27. Zasławski Krzysztof





KLASA 5 E – wychowawca : Jadwiga Boguszewska

1. Balcerzak Tomasz
2. Baran Jacek
3. Biernacki Karol
4. Boćkowski Paweł
5. Borczon Szymon
6. Czarkowski Rafał
7. Drewnowski Adam
8. Marcjański Przemysław
9. Markowicz Rafał
10. Mróz Łukasz
11. Osiński Bartosz
12. Popielewski Marek
13. Rostek Sławomir
14. Rudnik Piotr
15. Rukat Michał
16. Rybak Dariusz
17. Siudziński Jacek
18. Stryjek Emilian
19. Szczęsny Łukasz


Statystyka strony

Strona oglądana: 2741 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: 12.05.2010 r., godz. 12.45
Wprowadził:admin, data: 12.05.2010 r., godz. 12.47
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 25.05.2010 r., godz. 12.21
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
25.05.2010 r., godz. 12.21adminEdycja strony
12.05.2010 r., godz. 12.47adminDodanie strony