Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2004

KLASA 4 LOA – wychowawca : Urszula Wysocka

1. Branicki Maciej
2. Dołęgowska Beata
3. Fit Rafał
4. Gajewski Kamil
5. Gaś Bartłomiej
6. Grajkowska Emila
7. Grzymała Eliza
8. Karbowska Izabela
9. Kawecka Paulina
10. Kisiel Tomasz
11. Koc Karolina
12. Krzak Aneta
13. Kwiatkowska Małgorzata
14. Lubowicka Urszula
15. Niemira Katarzyna
16. Opłocka Agnieszka
17. Opas Paulina
18. Popławski Kamil
19. Pudzianowska Anna
20. Raczyński Paweł
21. Rosiński Norbert
22. Sobczak Michał
23. Szczeblewska Anna
24. Szewczyk Marta
25. Twarogowska Anna
26. Waleszkiewicz Paulina
27. Wołyniec Olga
28. Zych Konrad





KLASA 4 LOB – wychowawca : Anna Procajło

1. Biedrzycki Paweł
2. Buchelt Konrad
3. Grzegorczyk Łukasz
4. Jarząbek Artur
5. Kamiński Daniel
6. Komorowska Klaudia
7. Kluziak Kamil
8. Laskowska Paulina
9. Marzewska Marta
10. Niewiarowicz Marcin
11. Ochocińska Małgorzata
12. Podgórski Jakub
13. Prus Paweł
14. Ratajczyk Ewelina
15. Sakowska Olga
16. Stefankowski Piotr
17. Tyszka Tomasz
18. Wiśniewska Magdalena
19. Wójcik Piotr





KLASA 4 LOC – wychowawca : Lidia Ziętek

1. Ciok Paweł
2. Czeżyk Marta
3. Fisz Piotr
4. Gromek Katarzyna
5. Grzywacz Adrian
6. Jędrzejek Dorota
7. Korejwo Aleksandra
8. Kur Radosław
9. Mroczek Emilia
10. Pacura Radosław
11. Popowski Henryk
12. Popowska Karolina
13. Roguski Adam
14. Roman Rafał
15. Sejbuk Agnieszka
16. Stolarski Łukasz
17. Urbaniak Urszula
18. Wojnowska Izabela
19. Zalewski Artur





KLASA 5 EL – wychowawca : Maria Myszczyszyn

1. Dorosz Łukasz
2. Gębka Grzegorz
3. Górecki Maciej
4. Januszewski Artur
5. Kobyliński Radosław
6. Kowalczyk Rafał
7. Krukowski Tomasz
8. Kulesza Paweł
9. Lisakowski Tomasz
10. Lipski Rafał
11. Luchowski Jacek
12. Murawski Wiktor
13. Nazaruk Marek
14. Nowak Paweł
15. Nowicki Kamil
16. Olszewski Łukasz
17. Piórkowski Marcin
18. Przyborowski Łukasz
19. Słowiński Grzegorz
20. Stańczak Paweł
21. Szymborski Piotr
22. Teodorczyk Łukasz
23. Turlej Włodzimierz
24. Wojtyra Tomasz
25. Ziółkowski Dariusz
26. Żochowski Robert
27. Żołądkiewicz Tomasz





KLASA 5 E – wychowawca : Hanna Dobrzyńska

1. Balcerzak Rafał
2. Gałązka Artur
3. Gąsiewski Daniel
4. Kalinowski Łukasz
5. Karlewski Piotr
6. Klusek Łukasz
7. Laskowski Daniel
8. Laszuk Maciej
9. Napora Michał
10. Piasecki Adam
11. Piotrowski Jacek
12. Smolarek Mariusz
13. Szymański Grzegorz
14. Wyszomierski Jarosław
15. Zawadzki Cezary
16. Ziółkowski Łukasz





KLASA 3 ME – wychowawca : Elżbieta Boniecka

1. Adamczyk Szymon
2. Dzieciątko Kamil
3. Florczak Arkadiusz
4. Gałązka Michał
5. Janaszek Paweł
6. Kędzierski Adam
7. Kosakowski Sebastian
8. Kubicki Marcin
9. Kwapisz Grzegorz
10. Matusiak Paweł
11. Paćkowski Sebastian
12. Pilszak Kamil
13. Przetacki Piotr
14. Rudnik Adam
15. Sałański Norbert
16. Skwarski Łukasz
17. Stasiński Mateusz
18. Szymański Marcin
19. Śliwa Daniel
20. Śliwa Kamil
21. Tymiński Paweł
22. Wysocki Marcin
23. Wysocki Kamil
24. Ziółkowski Mariusz
25. Żebrowski Daniel
26. Żelazek Łukasz


Statystyka strony

Strona oglądana: 3154 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:admin, data: 20.05.2010 r., godz. 12.34
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 14.06.2010 r., godz. 13.08
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
14.06.2010 r., godz. 13.08adminEdycja strony
20.05.2010 r., godz. 12.34adminDodanie strony