Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2003

KLASA 4 LOA – wychowawca : Urszula Wysocka

1. Budniak Izabela
2. Dołęgowska Agnieszka
3. Durka Monika
4. Dynek Paweł
5. Giziński Maciej
6. Gumienna Monika
7. Kamińska Emilia
8. Kosiorek Dorota
9. Krysik Sylwia
10. Laskowska Magdalena
11. Lis Mariusz
12. Łapiński Wojciech
13. Łuniewska Anna
14. Matwiejczyk Aneta
15. Miszczuk Agnieszka
16. Niemyjska Anna
17. Ochociński Jarosław
18. Piwowarski Paweł
19. Radziszewska Ewelina
20. Radzki Błażej
21. Rosińska Julita
22. Skłodowska Marta
23. Smolińska Agata
24. Stańczuk Łukasz
25. Suski Dariusz
26. Szulc Bartosz
27. Wołaszek Jacek
28. Wiśniewski Łukasz
29. Wojdyna Michał
30. Wojnowska Małgorzata
31. Zalewska Magdalena





KLASA 4 LOB – wychowawca : Joanna Baranowska

1. Biała Magdalena
2. Danilczuk Aneta
3. Drewnowska Marta
4. Gawryś Katarzyna
5. Górska Emilia
6. Grzelec Agnieszka
7. Jaczewska Anna
8. Kałuzińska Kinga
9. Krupa Przemysław
10. Ksionek Jacek
11. Kuśmierska Klaudia
12. Lasecka Emilia
13. Legacki Michał
14. Lubowicki Wojciech
15. Łapińska Justyna
16. Malinowska Wioletta
17. Ryhowicz Agnieszka
18. Sellig Marta
19. Suski Marek
20. Szewczyk Paulina
21. Tocicki Piotr
22. Uszyńska Agnieszka
23. Zaręba Łukasz





KLASA 5 EL – wychowawca : Anna Nowińska-Mróz

1. Białobrzeski Jarosław
2. Borkowski Mariusz
3. Boroń Łukasz
4. Brodzik Rafał
5. Jędrasik Łukasz
6. Kaniewski Paweł
7. Kielczyk Sławomir
8. Kur Sławomir
9. Leśniewski Michał
10. Melchior Artur
11. Michalik Piotr
12. Prokop Paweł
13. Rosa Emil
14. Sasin Grzegorz
15. Szewczyk Sebastian
16. Zadrożny Andrzej
17. Zajdenc Tomasz
18. Zalewski Marcin
19. Zech Łukasz





KLASA 5 E – wychowawca : Grażyna Więch-Czarnik

1. Andruszewicz Paweł
2. Chojnowski Adam
3. Ciuba Maciej
4. Dudzik Tomasz
5. Domański Dariusz
6. Gardowski Michał
7. Gontarczuk Bartłomiej
8. Klepacz Sebastian
9. Koziara Rafał
10. Kozioł Michał
11. Kryński Krzysztof
12. Kubiński Marcin
13. Kulikowski Marek
14. Pająk Hubert
15. Porowski Tomasz
16. Przewodzki Hubert
17. Przewoźny Kamil
18. Sylwestrzuk Łukasz
19. Włodarczyk Łukasz
20. Zasławski Mariusz





KLASA 3 ME A (monter elektronik) - wychowawca : Leszek Bełdyga

1. Dąbrowski Mariusz
2. Giera Krzysztof
3. Gołędowski Mariusz
4. Grabski Arkadiusz
5. Kania Krzysztof
6. Koluch Cezary
7. Konicki Rafał
8. Krzemiński Maciej
9. Kutyłowski Michał
10. Kwiek Rafał
11. Oleksiak Maciej
12. Oryga Mariusz
13. Prędota Jarosław
14. Sałański Krzysztof
15. Szklarek Robert
16. Wilczak Marcin
17. Wnuk Paweł





KLASA 3 ME B (monter elektronik) - wychowawca : Ryszard Chmielewski

1. Bala Łukasz
2. Banaszek Dariusz
3. Bereda Michał
4. Boguciński Łukasz
5. Czajkowski Marek
6. Gorczyński Łukasz
7. Iczałow Grzegorz
8. Kaska Mateusz
9. Kossakowski Kamil
10. Laskowski Marcin
11. Łuczyk Hubert
12. Ojdana Grzegorz
13. Pacha Łukasz
14. Piotrowski Piotr
15. Przybysz Maciej
16. Was Marcin
17. Waś Tomasz
18. Żebrowski Mariusz





KLASA 3 EZ (elektryk - szkoła zasadnicza)
wychowawca : Leszek Bełdyga


1. Bieguński Karol
2. Borowy Tomasz
3. Cieślukowski Michał
4. Gadomski Marcin
5. Krajewski Łukasz
6. Krzyżanowski Emil
7. Kupiec Artur
8. Lech Michał
9. Moczydłowski Patryk
10. Niemira Łukasz
11. Rawski Marcin
12. Rosłon Marek
13. Saks Marcin
14. Szczupak Paweł
15. Wierzbicki Łukasz
16. Zych Grzegorz


Statystyka strony

Strona oglądana: 2940 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: 24.05.2010 r., godz. 10.30
Wprowadził:admin, data: 24.05.2010 r., godz. 10.34
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 25.05.2010 r., godz. 12.24
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
25.05.2010 r., godz. 12.24adminEdycja strony
24.05.2010 r., godz. 10.34adminDodanie strony