Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2002

KLASA 4 LOA – wychowawca : Wanda Borkowska

1. Augusiewicz Anna
2. Bazyluk Monika
3. Bąk Łukasz
4. Boguszewska Anna
5. Ciechańska Agnieszka
6. Ciok Artur
7. Drzał Daniel
8. Gasik Patrycja
9. XXXXXXX XXXXX (absolwent zastrzegł publikację danych osobowych)
10. Hartman Anna
11. Jerzak Magdalena
12. Jeziorski Krzysztof
13. Kawecka Monika
14. Kędziński Marek
15. Kordalski Marcin
16. Lubowicki Robert
17. Łuniewski Karol
18. Rosiński Marcin
19. Skwira Sylwia
20. Stelmach Małgorzata
21. Widłak Beata
22. Wielgosz Marek
23. Wodnicki Michał
24. Zabijak Sylwia
25. Zając Anna
26. Zaprzałek Bożena
27. Zientara Martyna
28. Żebrowska Joanna
29. Żukowski Przemysław





KLASA 4 LOB – wychowawca : Aneta Hułas

1. Banaszek Maciej
2. Bryk Grzegorz
3. Buchelt Ewelina
4. Jackiewicz Piotr
5. Krzywański Marcin
6. Lenth Piotr
7. Maciaszek Izabela
8. Maciąg Monika
9. Młynarczyk Ewa
10. Nagraba Aneta
11. Papiernik Agnieszka
12. Puźmierowska Joanna
13. Sarnowski Maciej
14. Skiba Renata
15. Szczęsna Wioletta
16. Więch Katarzyna
17. Woźniak Daria
18. Wrzosek Izabela





KLASA 4 LOC – wychowawca : Ewa Trosińska

1. Antoniuk Kamil
2. Białek Sebastian
3. Ciecierska Marta
4. Darmetko Ewa
5. Józefczyk Anna
6. Kleszko Aleksandra
7. Koc Jarosław
8. Kośla Kacper
9. Kulczycka Emilia
10. Markowska Magdalena
11. Powierza Damian
12. Sadłek Błażej
13. Sapierzyński Łukasz
14. Skurska Katarzyna
15. Szulbiński Marek
16. Uszyńska Katarzyna
17. Wejss Paweł
18. Wojtczak Artur
19. Zacheja Agnieszka
20. Złotkowski Marek





KLASA 5 E – wychowawca : Zygmunt Wiśniewski

1. Gładysz Hubert
2. Górski Michał
3. Jędrasik Michał
4. Kozłowski Paweł
5. Krysik Artur
6. Kubuj Marcin
7. Łyczba Kamil
8. Majewski Paweł
9. Mużyło Łukasz
10. Przyborowski Tomasz
11. Sypniewski Marcin
12. Szulc Jacek
13. Trzuskowski Arkadiusz
14. Ulejczyk Mariusz





KLASA 5 EL – wychowawca : Anna Procajło

1. Białek Michał
2. Dąbrowski Piotr
3. Deoniziak Paweł
4. Gajewski Michał
5. Getka Łukasz
6. Ignatowicz Grzegorz
7. Iwanek Rafał
8. Jendrzejewski Tomasz
9. Kielak Kamil
10. Koc Tomasz
11. Lipka Piotr
12. Matusiak Rafał
13. Mędrzycki Daniel
14. Olszewski Karol
15. Ostaszewski Tomasz
16. Osypiński Tomasz
17. Piwko Tomasz
18. Połaski Łukasz
19. Prażmo Arnold
20. Radzki Grzegorz
21. Ryszawy Hubert
22. Słowikowski Marcin
23. Smoleń Paweł
24. Stanisławski Artur
25. Stefaniuk Dariusz
26. Suchowski Krzysztof
27. Szydłowski Kamil
28. Wilczyński Wojciech
29. Zawadzki Tomasz
30. Życzyński Jarosław





KLASA 3 ME A (monter elektronik)
wychowawca : Grażyna Pawlicka


1. Banaszek Tomasz
2. Dzięcioł Mariusz
3. Gadomski Piotr
4. Giera Rafał
5. Grabski Łukasz
6. Jemielita Maciej
7. Kamiński Rafał
8. Koc Sebastian
9. Kowalczyk Arkadiusz
10. Krzysiak Michał
11. Krzyżanowski Marcin
12. Kucharski Michał
13. Kurach Konrad
14. Lis Paweł
15. Modzelewski Michał
16. Mogielnicki Łukasz
17. Nowak Kamil
18. Olendzki Łukasz
19. Olszewski Mariusz
20. Skrzypczak Łukasz
21. Sobczak Dariusz
22. Szczęsny Krzysztof
23. Sznajderowski Jakub
24. Wiśniewski Adam
25. Wojda Robert





KLASA 3 ME B (monter elektronik)
wychowawca : Wojciech Kędziński


1. Borowy Tomasz
2. Dawidczyk Paweł
3. Dąbrowski Mariusz
4. Fuśnik Przemysław
5. Grudziąż Łukasz
6. Kacprzak Łukasz
7. Kalinowski Tomasz
8. Kamieński Bartłomiej
9. Motyczyński Mariusz
10. Nowakowski Krzysztof
11. Sierzpowski Paweł
12. Pochopin Paweł
13. Sobiecki Tomasz
14. Suchocki Kamil
15. Twardowski Michał
16. Wagner Sławomir
17. Wąsowski Krzysztof
18. Wolski Jarosław
19. Wołczyński Piotr
20. Zając Adam
21. Zdrojowski Dominik


Statystyka strony

Strona oglądana: 3262 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: 24.05.2010 r., godz. 13.50
Wprowadził:admin, data: 24.05.2010 r., godz. 13.51
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 25.05.2010 r., godz. 12.25
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
25.05.2010 r., godz. 12.25adminEdycja strony
24.05.2010 r., godz. 13.51adminDodanie strony