Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2001

KLASA 4 LOA : wychowawca - Maria Ciechońska

1. Bąk Aleksandra
2. Bogucka Joanna
3. Boguszewski Paweł
4. Bojar Michał
5. Dorodzińska Emilia
6. Gosk Izabela
7. Jenerowicz Anna
8. Jędrasik Paweł
9. Karbowniczek Sebastian
10. Kedzierska Sylwia
11. Kisiel Bartłomiej
12. Królikowski Rafał
13. Krzykwa Joanna
14. Kucharski Grzegorz
15. Kurzajewska Małgorzata
16. Lachert Jacek
17. Miazga Paweł
18. Olszewska Monika
19. Ościłowski Kamil
20. Olton Karolina
21. Pasztaleniec Krzysztof
22. Pielach Milena
23. Rykiel Radosław
24. Sieradziński Paweł
25. Szewczyk Stanisław
26. Tomala Adam
27. Tymińska Katarzyna
28. Wągrocka Ida
29. Zawadzki Arkadiusz





KLASA 4 LOB : wychowawca – Grażyna Więch-Czarnik

1. Białek Mirosław
2. Cisak Marta
3. Dąbrowska Marta
4. Drzewiecki Andrzej
5. Gmitszuk Katarzyna
6. Gruba Karolina
7. Jurczak Paweł
8. Lato Maciej
9. Ludwiniak Agata
10. Mazurek Monika
11. Olton Dorota
12. Panek Monika
13. Rutkowska Karina
14. Seweryniak Maria
15. Sobkowiak Joanna
16. Sobótka Katarzyna
17. Szlęzak Martyna
18. Tymińska Magdalena
19. Wyszomierska Aldona
20. Zalewski Paweł
21. Zielińska Urszula
22. Zientara Agnieszka
23. Żmijewska Justyna





KLASA 5 EP (elektryk – elektrotechnika przemysłowa)
wychowawca – Teresa Wiśniewska


1. Anikiej Łukasz
2. Augusiewicz Jakub
3. Bobiński Łukasz
4. Burza Robert
5. Czerwiński Zbigniew
6. Dąbrowski Michał
7. Gontarek Adam
8. Krzyna Piotr
9. Kujawa marek
10. Kulczyk Łukasz
11. Kuziak Paweł
12. Makowski Dariusz
13. Lipski Dariusz
14. Olszewski Jarosław
15. Ołdak Mariusz
16. Panufnik Rafał
17. Rosiński Rafał
18. Rychlicki Wojciech
19. Ryszawa Michał
20. Sobczyński Piotr
21. Szwejkowski Bartłomiej
22. Wites Sławomir
23. Zaklika Marcin
24. Zasłona Kamil
25. Zych Grzegorz
26. Żmijewski Sebastian





KLASA 5 EL : wychowawca – Hanna Dobrzyńska

1. Barbiński Tomasz
2. Baranowski Paweł
3. Bogucki Karol
4. Dubiński Marcin
5. Dyrda Grzegorz
6. Jaworski Dominik
7. Kałuski Piotr
8. Kamiński Bartłomiej
9. Kmiołek Krzysztof
10. Kowalczyk Radosław
11. Krzemiński Daniel
12. Lipka Marcin
13. Maciążek Robert
14. Mróz Piotr
15. Nimierski Piotr
16. Nozderko Tomasz
17. Sałański Piotr
18. Skłodowski Marek
19. Ślesicki Tomasz
20. Sobiech Jacek
21. Stępel Wojciech
22. Strąk Karol
23. Stokowski Arkadiusz
24. Tymiński Tomasz
25. Woźniak Piotr
26. Woźniak Piotr Przemysław
27. Wójcik Marcin
28. Wróblewski Marcin
29. Wyszomirski Sylwester
30. Ziółkowski Marcin
31. Zych Paweł
32. Żochowski Adam
33. Żołnicki Tomasz
34. Żurowski Marcin





KLASA 3 ME (monter elektronik – urządzenia elektroniczne)
wychowawca – Hanna Kaczorowska


1. Banaszek Paweł
2. Brzeziński Rafał
3. Chaciński Marcin
4. Czuba Kamil
5. Częścik Tomasz
6. Drewnowski Andrzej
7. Dzieciątko Daniel
8. Dzięcioł Mariusz
9. Jaszczuk Artur
10. Kądziela Emil
11. Kielczyk Łukasz
12. Kośnik Przemysław
13. Mikołajczyk Rafał
14. Mikulski Marcin
15. Paciorek Mariusz
16. Pawlak Grzegorz
17. Paź Krzysztof
18. Siwek Rafał
19. Syrówka Mariusz
20. Twardowski Zbigniew
21. Twarkowski Rafał
22. Wielgus Tomasz
23. Wygonowski Łukasz
24. Zalewski Krzysztof
25. Witan Kamil





KLASA 3 EM A (elektromechanik) : wychowawca – Zbigniew Bieńkowski

1. Bożuta Tomasz
2. Dobrołęcki Artur
3. Dobrosz Michał
4. Gilewicz Daniel
5. Grabski Rafał
6. Jaksina Łukasz
7. Jarzębski Tomasz
8. Kamiński Mariusz
9. Komar Grzegorz
10. Komuński Robert
11. Korzonek Michał
12. Książek Paweł
13. Łubkowski Jacek
14. Mączka Stanisław
15. Pobikrowski Michał
16. Rosa Hubert
17. Rotuski Mariusz
18. Sznajderowski Dawid
19. Trembiński Bartłomiej
20. Wiernicki Mariusz





KLASA 3 EM B (elektromechanik) : wychowawca – Grażyna Pawlicka

1. Gilik vel Kielak Konrad
2. Grądzik Michał
3. Grzegorczyk Michał
4. Jóźwiak Łukasz
5. Kalinowski Arkadiusz
6. Kurek Marcin
7. Kuźnicki Patryk
8. Moryc Jacek
9. Mróz Dominik
10. Niemyjski Michał
11. Ozimek Piotr
12. Pszczółkowski Sebastian
13. Pudzianowski Sebastian
14. Rzepnuwski Sylwester
15. Sobczak Karol
16. Sosnowski Robert
17. Szypszak Łukasz
18. Wygonowski Piotr
19. Zych Rafał


Statystyka strony

Strona oglądana: 3077 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: 25.05.2010 r., godz. 13.00
Wprowadził:admin, data: 25.05.2010 r., godz. 13.02
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 25.05.2010 r., godz. 13.02
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
25.05.2010 r., godz. 13.02adminDodanie strony