Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2000

KLASA 4 LOA : wychowawca – Krystyna Koper

1. Białek Monika
2. Boguszewski Tomasz
3. Borowska Anna
4. Giblak Magdalena
5. Gołębiowski Tomasz
6. Gosk Dariusz
7. Górka Sylwia
8. Gruszfeld Dorota
9. Grzymała Joanna
10. Grzymała Justyna
11. Jędrasik Katarzyna
12. Kacprzak Beata
13. Komuda Dorota
14. Korejwo Anna
15. Krysik Edyta
16. Krysiński Konrad
17. Miąsek Robert
18. Myszczyszyn Michał
19. Pacura Ernest
20. Płócunnik Paweł
21. Radko Dariusz
22. Rydzewska Sylwia
23. Siekierko Przemysław
24. Smuch Dominika
25. Tomczyk Jakub
26. Trojan Hubert
27. Tymińska Anna
28. Więch Anna
29. Wilczewski Piotr
30. Wojna Ewa
31. Wujek Michał
32. Zachaj Agnieszka





KLASA 4 LOB : wychowawca – Jolanta Nowicka

1. Andrzejewski Piotr
2. Ankud Agnieszka
3. Biała Agnieszka
4. Czyżak Aleksandra
5. Chrobak Anna
6. Gałązka Emilia
7. Głozak Irmina
8. Gralec Jacek
9. Janieka Magdalena
10. Kacprzak Anna
11. Koc Sylwia
12. Kurowski Paweł
13. Książek Marta
14. Listwon Agnieszka
15. Nicia Jadwiga
16. Pietrzak Marek
17. Pióro Grażyna
18. Raurowicz Ewa
19. Sasin Agnieszka
20. Smoszyński Maciej
21. Stelmach Magdalena
22. Stefankowska Karolina
23. Stefaniszyn Adam
24. Tymiński Krzysztof
25. Wałęka Justyna
26. Wiechowski Sebastian
27. Wyględała Paulina
28. Zachaj Anna
29. Szulc Katarzyna
30. Wycech Andrzej





KLASA 5 EL : wychowawca – Marcin Dążewski

1. Bocianowski Adam
2. Dąbrowski Adam
3. Kałuski Krzysztof
4. Karolak Karol
5. Kłopotowski Leszek
6. Kowalik Paweł
7. Kozłowski Grzegorz
8. Królikowski Krzysztof
9. Kudła Mirosław
10. Kulesza Maciej
11. Kur Piotr
12. Michałowski Sławomir
13. Oleszczuk Przemysław
14. Piasecki Jarosław
15. Rosłon Artur
16. Skarzyński Marek
17. Skiba Dariusz
18. Szczęsny Michał
19. Szymborski Krzysztof
20. Świętochowski Tomasz
21. Traczyk Andrzej
22. Wytrykowski Arkadiusz
23. Zdrojewski Tomasz
24. Zych Marcin





KLASA 5 EP (elektryk – elektrotechnika przemysłowa) : wychowawca – Jadwiga Boguszewska

1. Błoński Łukasz
2. Boryszewski Jarosław
3. Godlewski Tomasz
4. Jagliński Łukasz
5. Kapica Adam
6. Koper Łukasz
7. Królikowski Arkadiusz
8. Małkiński Paweł
9. Mocarski Mariusz
10. Nagraba Robert
11. Orzechowski Tomasz
12. Pergoł Marcin
13. Przyborowski Piotr
14. Rozbicki Dawid
15. Ruciński Robert
16. Sałański Łukasz
17. Świerk Rafał
18. Szydłowski Piotr
19. Waśniewski Piotr
20. Wojtkowski Łukasz
21. Zaremba Łukasz



KLASA 3 UE (monter elektronik – urządzenia elektroniczne) : wychowawca – Leszek Bełdyga

1. Amroziak Tomasz
2. Białek Cezary
3. Bykowicz Paweł
4. Czarnecki Mariusz
5. Czyszek Robert
6. Dul Piotr
7. Dziadosz Paweł
8. Dzięcioł Rafał
9. Grzegorzewski Dariusz
10. Grzymała Sebastian
11. Jeznacki Paweł
12. Jędrzejewski Krzysztof
13. Kielak Jacek
14. Kosowski Karol
15. Kowalczyk Łukasz
16. Krzemiński Radosław
17. Łoniewski Tomasz
18. Marcinkiewicz Dariusz
19. Parys Marcin
20. Parys Mateusz
21. Przybysz Dariusz
22. Prykiel Paweł
23. Supranowicz Sebastian
24. Wojtera Adam





KLASA 3 EZ (elektromechanik) : wychowawca – Wojciech Litwiniak

1. Babicki Krzysztof
2. Chaciński Przemysław
3. Czarnecki Jarosław
4. Drzewski Piotr
5. Dzięcioł Arkadiusz
6. Frąckiewicz Tomasz
7. Gorczyński Grzegorz
8. Jagiełło Bogusław
9. Jurczuk Wojciech
10. Kołodziejczyk Marcin
11. Kostrzewa Sebastian
12. Kotowski Krzysztof
13. Kowalczyk Robert
14. Kowalski Grzegorz
15. Łokietek Sebastian
16. Makarewicz Paweł
17. Mijewski Krzysztof
18. Owczarczyk Tomasz
19. Plasota Grzegorz
20. Piwko Krzysztof
21. Podleś Marcin
22. Stasiak Michał
23. Stępień Łukasz
24. Suchenek Rafał
25. Szczęsny Karol
26. Szczęsny Marcin
27. Truba Krzysztof
28. Trzciński Leszek
29. Wiśniewski Rafał
30. Włodarczyk Tomasz
31. Wojtyra Tomasz





KLASA 3 TZ (elektryk - elektromechanika) : wychowawca – Olga Księżakowska

1. Choromański Paweł
2. Czaja Paweł
3. Gumienny Artur
4. Jaworski Paweł
5. Jusiński Sławomir
6. Kamiński Marcin
7. Kowalczyk Rafał
8. Kraiński Paweł
9. Małkiewicz Robert
10. Matejek Krzysztof
11. Mróz Rafał
12. Ołdak Cezary
13. Pałuski Marcin
14. Stankiewicz Piotr
15. Trojańczyk Marek
16. Trzcinka Sławomir
17. Tur Artur
18. Więch Paweł
19. Wimmer Grzegorz
20. Wojtyński Arkadiusz
21. Wołczyński Adam
22. Załęski Sebastian
23. Żegota Mariusz


Statystyka strony

Strona oglądana: 4202 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: 07.06.2010 r., godz. 13.08
Wprowadził:admin, data: 07.06.2010 r., godz. 13.08
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 05.06.2012 r., godz. 13.01
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
05.06.2012 r., godz. 13.01adminEdycja strony
07.06.2010 r., godz. 13.09adminEdycja strony
07.06.2010 r., godz. 13.09adminEdycja strony
07.06.2010 r., godz. 13.08adminDodanie strony