Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2010

KLASA 3 LOA – wychowawca : Urszula Wysocka

Foto
Maturzyści 2009/2010 - klasa 3 LO A
R. Kozyra



1. Bińkiewicz Anna
2. Brzóska Sylwia
3. Dmochowski Adrian
4. Kacprzak Adrianna
5. Kalita Paulina
6. Kołak Marta
7. Kot Katarzyna
8. Kowalska Marta
9. Krasowski Patryk
10. Krawiecka Martyna
11. Kraśniewski Damian
12. Krysik Lidia
13. Kusik Kacper
14. Lunda Kamil
15. Marchlik Daniel
16. Niewęgłowski Wojciech
17. Sasin Monika
18. Stefaniak Karolina
19. Szymańska Anna
20. Świrkosz Sebastian
21. Wojtkowska Julita
22. Wytrykus Magdalena
23. Zieliński Michał






KLASA 3 LP – wychowawca : Halina Plasota

Foto
Maturzyści 2009/2010 - klasa 3 LP
R.Kozyra



1. Balcerzak Beata
2. Folwarski Przemysław
3. Gałązka Maciej
4. Gawryś Patryk
5. Głowacka Ewa
6. Grzywacz Adrian
7. Jakubaczek Kamil
8. Jóźwik Adrian
9. Kalicińska Anna
10. Kobyliński Mariusz
11. Korzeniowska Karolina
12. Kotowski Krzysztof
13. Mulica Paweł
14. Polak Radosław
15. Szczotka Katarzyna
16. Świeżak Tomasz
17. Wikieł Łukasz
18. Zawadzka Marta






KLASA 4 EL – wychowawca : Marcin Dążewski

Foto
Maturzyści 2009/2010 - klasa 4 EL
R.Kozyra



1. Antolak Krzysztof
2. Białek Rafał
3. Czerwiński Adam
4. Denoch Tomasz
5. Dzięcioł Daniel
6. Gałązka Tomasz
7. Godlewski Jacek
8. Kominek Adam
9. Kościesza Michał
10. Kotowski Łukasz
11. Kur Mariusz
12. Laskowski Paweł
13. Lechowicz Cezary
14. Maliszewski Mariusz
15. Marciniak Karol
16. Pazio Jacek
17. Piętka Adrian
18. Radziejewski Szymon
19. Skłodowski Jarosław
20. Szwaczyk Sebastian
21. Szydlik Bartłomiej
22. Tryc Marcin






KLASA 4 IN – wychowawca : Aneta Hułas

Foto
Maturzyści 2009/2010 - klasa 4 IN
R.Kozyra



1. Augustyniak Adam
2. Augustyniak Paweł
3. Bal Sebastian
4. Borzymek Przemysław
5. Cholewa Przemysław
6. Durajczyk Marcin
7. Frasoński Paweł
8. Gambold Telmen
9. Kamiński Piotr
10. Klimek Łukasz
11. Kryszczuk Patryk
12. Łuniewska Natalia
13. Matak Michał
14. Matejak Patryk
15. Morawska Adrianna
16. Narowski Łukasz
17. Nowak Kamil
18. Oleszczuk Daniel
19. Sałański Grzegorz
20. Sasin Krzysztof
21. Styś Kamil
22. Tinc Wojciech
23. Wiśniewski Łukasz


Statystyka strony

Strona oglądana: 5952 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: 07.06.2010 r., godz. 10.20
Wprowadził:admin, data: 12.04.2010 r., godz. 18.35
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 07.06.2010 r., godz. 10.47
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
07.06.2010 r., godz. 10.47adminEdycja strony
07.06.2010 r., godz. 10.23adminEdycja strony
07.06.2010 r., godz. 10.23adminEdycja strony
07.06.2010 r., godz. 10.21adminEdycja strony
12.04.2010 r., godz. 18.35adminDodanie strony