Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2009

KLASA 3LOA - wychowawca : p.Hanna Dobrzyńska

lista klasy :
1. Bytniewska Justyna
2. Chajduk Sylwia
3. Gugała Katarzyna
4. Kadłubowska Zuzanna
5. Kapustka Michał
6. Kopańska Agnieszka
7. Lewandowski Adrian
8. Lubowicki Kamil
9. Łuniewska Joanna
10. Olszewska Małgorzata
11. Pelec Łukasz
12. Piotrowska Anna
13. Skowrońska Monika
14. Stańczuk Angelika
15. Wójcicka Helena
16. Zagórska Sylwia





KLASA 3LOB - wychowawca : p.Leszek Bełdyga

Foto
Maturzyści 2008/2009 - klasa 3LOB
R.Kozyra


lista klasy :
1. Alaba Aneta
2. Bereszyński Jacek
3. Boryś Bartłomiej
4. Cybulska Katarzyna
5. Felczak Radosław
6. Flaga Łukasz
7. Ksionek Karolina
8. Kujawa Bartłomiej
9. Ładno Dominik
10. Matysiak Aneta
11. Nasiłowski Kamil
12. Sander Karolina
13. Sasin Lucyna
14. Skoczeń Sylwia
15. Stencki Adam





KLASA 3LP - wychowawca : p.Grażyna Pawlicka

Foto
Maturzyści 2008/2009 - klasa 3LP
R.Kozyra


lista klasy :
1. Barciński Paweł
2. Berlińska Ewelina
3. Brzozowki Jan
4. Ciok Rafał
5. Dziurewicz Piotr
6. Gajewska Edyta
7. Goławski Eryk
8. Grzymała Marek
9. Jabłoński Tomasz
10. Kadaj Mikołaj
11. Krysik Tomasz
12. Maciejczuk Magdalena
13. Matusiewicz Piotr
14. Miszczuk Marcin
15. Nyckowski Jakub
16. Przybysz Irma
17. Sabajtis Krzysztof





KLASA 4IN - wychowawca : p.Jadwiga Boguszewska

Foto
Maturzyści 2008/2009 - klasa 4IN
R.Kozyra


lista klasy :
1. Bielecki Łukasz
2. Budziński Arkadiusz
3. Dmochowski Michał
4. Kaczorek Cezary
5. Kaliszuk Mariusz
6. Krasuski Adrian
7. Matak Artur
8. Młynarczyk Jakub
9. Ostrouch Marcin
10. Pętkowski Damian
11. Polak Rafał
12. Przewoźniak Paweł
13. Sajnóg Marcin
14. Sikora Bartłomiej
15. Stokowski Damian
16. Szczygielski Kamil
17. Walasek Paweł
18. Witaszek Marcin
19. Wyrzykowski Piotr
20. Ziółkowski Robert





KLASA 4EL - wychowawca : p.Regina Grotkowska

Foto
Maturzyści 2008/2009 - klasa 4EL
R.Kozyra


lista klasy :
1. Baran Krzysztof
2. Bereda Robert
3. Duchliński Michał
4. Filipowicz Daniel
5. Gietka Grzegorz
6. Giziński Łukasz
7. Godlewski Szymon
8. Górecki Mirosław
9. Kamiński Robert
10. Koc Michał
11. Kotuniak Paweł
12. Marszał Kamil
13. Mielczarek Krzysztof
14. Pietras Konrad
15. Ryszawy Michał
16. Sasin Michał
17. Sobczak Karol
18. Truszkowski Piotr
19. Wiśniewski Przemysław
20. Wnuk Łukasz
21. Zych Tomasz


Statystyka strony

Strona oglądana: 5346 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:admin, data: 12.04.2010 r., godz. 18.35
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 07.06.2010 r., godz. 10.26
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
07.06.2010 r., godz. 10.26adminEdycja strony
07.06.2010 r., godz. 10.23adminEdycja strony
25.05.2010 r., godz. 12.26adminEdycja strony
25.05.2010 r., godz. 12.19adminEdycja strony
14.04.2010 r., godz. 09.54adminEdycja strony
12.04.2010 r., godz. 18.50adminEdycja strony
12.04.2010 r., godz. 18.35adminDodanie strony