Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2008

KLASA 3LOA - wychowawca : p.Sylwia Orłowska

Foto
Maturzyści 2007/2008 - klasa 3LOA
R.Kozyra


lista klasy :
1. Dąbrowska Malwina
2. Dmytryszyn Mikołaj
3. Jakubowska Martyna
4. Kamińska Żaneta
5. Kawecki Marcin
6. Kocwa Urszula
7. Kocząb Małgorzata
8. Korsak Jolanta
9. Krukowska Katarzyna
10. Kulikowski Bartosz
11. Kurek Grzegorz
12. Lewandowska Aleksandra
13. Michalik Marcin
14. Michalska Izabela
15. Mużyło Maria
16. Niewęgłowski Kamil
17. Radzka Karolina
18. Sarniak Małgorzata
19. Suchenek Marta
20. Szymańska Anna
21. Szymański Piotr
22. Truchel Artur
23. Wszołkowski Sebastian
24. Wysocka Marta
25. Zalewski Marek
26. Zbiciak Karolina






KLASA 3LOB - wychowawca : p.Maria Ciechońska

Foto
Maturzyści 2007/2008 - klasa 3LOB
R.Kozyra


lista klasy :
1. Błocki Paweł
2. Budniak Małgorzata
3. Gronkowska Kinga
4. Gumienna Ewelina
5. Laszczka Manda
6. Mikulska Anna
7. Olszewski Piotr
8. Rabińska Angelika
9. Ratajczyk Aleksandra
10. Sztopka Wojciech
11. Telakowiec Kamila
12. Terenowska Aleksandra
13. Wilczek Agnieszka
14. Wojno Aneta
15. Wysocka Edyta





KLASA 3LP - wychowawca : p.Ewa Trosińska

Foto
Maturzyści 2007/2008 - klasa 3LP
R.Kozyra


lista klasy :
1. Banaszek Łukasz
2. Białek Elwira
3. Dębowiak Łukasz
4. Dzięcioł Michał
5. Figat Karol
6. Furgała Arkadiusz
7. Kowalska Justyna
8. Kuryłowicz Karol
9. Linde Zbigniew
10. Maleszko Sebastian
11. Marciniuk Łukasz
12. Patoka Przemysław
13. Radziszewski Paweł
14. Staneta Łukasz
15. Ślusarz Marta
16. Uściński Tomasz
17. Wojdyna Aleksandra





KLASA 4EL - wychowawca : p.Lucyna Tołwińska

Foto
Maturzyści 2007/2008 - klasa 4EL
R.Kozyra


lista klasy :
1. Gawlik Norbert
2. Kowalski Emil
3. Król Krzysztof
4. Kurek Łukasz
5. Matejak Mateusz
6. Osiński Paweł
7. Pióro Artur
8. Salwin Damian
9. Sasim Ireneusz
10. Sochocki Jakub
11. Ślusarz Tomasz
12. Wardak Anna
13. Wojtkowski Łukasz
14. Woźniak Kamil
15. Zalewski Kamil
16. Zawadzki Robert
17. Żurek Marcin


Statystyka strony

Strona oglądana: 4701 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:admin, data: 12.04.2010 r., godz. 18.56
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 25.05.2010 r., godz. 12.26
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
25.05.2010 r., godz. 12.26adminEdycja strony
25.05.2010 r., godz. 12.18adminEdycja strony
14.04.2010 r., godz. 09.41adminEdycja strony
13.04.2010 r., godz. 19.38adminEdycja strony
13.04.2010 r., godz. 19.37adminEdycja strony
12.04.2010 r., godz. 18.57adminEdycja strony
12.04.2010 r., godz. 18.56adminDodanie strony