Wyszukiwanie na stronie

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Zespół Szkół w Zielonce w celach informacyjnych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania oraz na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Adres kontaktowy w celu wglądu do danych, zmian i uaktualnień: zs@zielonka.edu.pl

Facebook

Absolwenci 2007

KLASA 3LOA – wychowawca : Beata Kozakowska

1. Bereda Mariola
2. Borzyńska Anita
3. Dubińska Marta
4. Getka Dorota
5. Gręda Monika
6. Jaszczołt Aleksandra
7. Jeżewska Marta
8. Karbowniczek Kamila
9. Kopania Iwona
10. Kur Jolanta
11. Ługowska Monika
12. Maliszewska Judyta
13. Mróz Tomasz
14. Muszyńska Zuzanna
15. Pereira Samuel
16. Przewoźnia Dorota
17. Smokowska Joanna
18. Styś Jakub
19. Szczypkowski Krzysztof
20. Tyczyńska Klaudia
21. Wasilewska Monika
22. Wielgat Joanna
23. Wojtera Joanna
24. Wysocki Andrzej
25. Zbojna Michał





KLASA 3LOB – wychowawca : Urszula Wysocka

1. Bolesta Bartłomiej
2. Laskowska Monika
3. Majsak Dariusz
4. Myślińska Maja
5. Panek Joanna
6. Pióro Agata
7. Pióro Paweł
8. Radzka Emilia
9. Rusak Aleksandra
10. Rydzewski Piotr
11. Soliwodzka Monika
12. Sowiński Bartosz
13. Szczęsna Magdalena
14. Toborek Kamila
15. Ziółkowski Mariusz
16. Żelazowska Izabela





KLASA 3LP – wychowawca : Halina Plasota

1. Balcerzak Przemysław
2. Biskupski Marcin
3. Dziak Łukasz
4. Karolak Agata
5. Klusek Arkadiusz
6. Krysik Marcin
7. Lipińska Wioletta
8. Niemyjski Konrad
9. Rasiński Piotr
10. Rawska Aneta
11. Rosłon Piotr
12. Rudnicka Julia
13. Sokołowska Sylwia
14. Szlak Paulina
15. Urbańska Katarzyna





KLASA 4EL – wychowawca : Joanna Baranowska

1. Brzeziński Piotr
2. Gawrych Wojciech
3. Kaluszko Cezary
4. Kielczyk Marcin
5. Kietliński Kamil
6. Koźlik Łukasz
7. Lewandowski Łukasz
8. Łudkowski Paweł
9. Milczarek Tomasz
10. Oniśk Tomasz
11. Opłocki Michał
12. Osipowski Adam
13. Pióro Cezary
14. Przybyłek Paweł
15. Rosik Karol
16. Rudnik Adam
17. Sasin Przemysław
18. Sejbuk Krzysztof
19. Więch Mariusz
20. Wyszomierski Łukasz
21. Zalewski Daniel
22. Zduńczyk Andrzej


Statystyka strony

Strona oglądana: 3017 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Ż.K., data: 12.05.2010 r., godz. 10.00
Wprowadził:admin, data: 12.05.2010 r., godz. 10.05
Ostatnia aktualizacja:admin, data: 25.05.2010 r., godz. 12.27
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
25.05.2010 r., godz. 12.27adminEdycja strony
12.05.2010 r., godz. 10.26adminEdycja strony
12.05.2010 r., godz. 10.05adminDodanie strony